reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy Superman

Guardians of the Galaxy yönetmenine Superman teklifi

Guardians of the Galaxy serisinin yönetmeni James Gunn’ın Warner Bros’a transfer olmadan önce aldığı teklif ortaya çıktı. Üstelik bu teklif Superman karakterini de içeriyor.

Bildiğiniz gibi James Gunn ilk iki Guardians of the Galaxy filminin yönetmenliğini üstlenmişti. Daha sonra seneler önce attığı uygunsuz tweetler ortaya çıktı ve Marvel stüdyoları tarafından kovuldu. Onun geri döndürülmesi için yürütülen kampanyalar da başarısız oldu. Warner Bros bu durumu değerlendirerek James Gunn ile iletişime geçti. Varılan anlaşma sonucunda The Suicide Squad filminin yazarlığını ve yönetmenliğini üstlenecek. Fakat ortaya çıkan son bilgilere bakılırsa Warner Bros başka projelerini de ona emanet etmeye hazırmış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Hollywood Reporter sitesinin haberine göre Warner Bros stüdyoları James Gunn’a açık bir teklifle gitti. İstediği DC yapımlarından birini seçip yazıp yönetebileceği söylendi. Üstelik masadaki projelerden birinin Superman olduğunu söyleniyor. Fakat Gunn, Man of Steel 2 ihtimalini değerlendirmeye almadı. Onun yerine David Ayer’in yönettiği Suicide Squad’ı yeniden ele almayı tercih etti.

Bu söylentilerle birlikte iki gerçek netlik kazanıyor. İlki Warner Bros. James Gunn’a DC karakterlerinin tamamını önerecek kadar güveniyor. İkincisi ise Man of Steel 2 gerçekten geliştirme aşamasında fakat bu projeyi devralacak uygun isim henüz bulunabilmiş değil.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı