reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy hayranlarından 4 bin dolarlık James Gunn reklamı

Guardians of the Galaxy yönetmeni James Gunn, ortaya çıkan rahatsız edici tweetleri ardından Disney tarafından kovulmuştu. Hayranlar Gunn için hala çalışmaları sürdürüyor.

James Gunn ve Guardians of the Galaxy ayrılığını artık hemen herkes biliyor. Hükümet karşıtı tweetler atmasından sonra eski tweetleri karıştırılan Gunn’ın rahatsız edici bazı tweetleri bulunmuş ve bu durum da onun kovulmasıyla sonuçlanmıştı. Disney ve Marvel ile yollarını ayıran Gunn’ı ise DC kapmış ve Suicide Squad 2‘yi yazması için Gunn’la anlaşmıştı. Filmi yönetmesine ilişkin dedikodular ise hala sürüyor. Ancak DC anlaşmasına rağmen hayranlar Gunn’dan vazgeçmiyor. Anaheim’deki Disneyland’a yaklaşırken, 6,4 km’lik uzaklıkta devasa bir James Gunn reklamı bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

James Gunn

“Save the Galaxy: James Gunn for Vol. 3”

Bu devasa reklam için geçtiğimiz aylarda bir GoFundMe kampanyası başlatan hayranlar yaklaşık 5.000 dolar toplamayı başarmıştı. RehireJamesGunn.com isimli bir internet sitesi de açan grup bu devasa reklam için 4.000 dolar ödeme yapmış. 25 Kasım’a kadar reklamın orada kalacağı belirtilirken, ekibin daha fazla para toplanması durumunda Disneyland’a daha yakın bir reklam alanı satın alınacağı kaydediliyor. Disney cephesinden konuyla ilgili bir açıklama gelmezken Gunn’ın Guardians of the Galaxy ekibine dönmesinin artık imkansız gibi olduğunu da belirtelim. Warner Bros. ile çalışmaya başlayan Gunn için Disney cephesinden “Birlikte çalışmayacağız.” açıklaması birden fazla kez yapılmıştı. Öte yandan Warner Bros.’un bu kararının Suicide Squad 2’yi nasıl etkileyeceği şimdiden merak konusu.

İlginizi çekebilir

İkinci filmin fragmanı