reklamı kapat

POPÜLER

James Gunn Guardians of the Galaxy Marvel

James Gunn’ın Guardians of the Galaxy’e dönüş mesajı

Marvel Studios’un Guardians of the Galaxy vol. 3 için yeniden işe aldığı James Gunn, anlaşmayla ilgili ilk açıklamayı yaptı.

Marvel Studios oldukça hareketli bir hafta sonunu geride bıraktı. Guardians of the Galaxy yönetmeni James Gunn ile Gunn’ın geçmişte attığı tweetler yüzünden yollarını ayıran Marvel’ın bu kararından cayması kısa sürmedi. Hatırlarsanız Gunn’ın anti-Trump açıklamaları sonrası tweet geçmişi taranmış ve espri anlayışı çarpık şakalar bulunmuştu. Çocuklara yönelik uygunsuz şakaların da yer aldığı tweetler sonrası Disney Gunn ile yollarını ayırmıştı. O dönem Guardians of the Galaxy oyuncularından Gunn’a destek veren bir mesaj yayınlanmış hatta Drax’a hayat veren Dave Bautista sonuna kadar Gunn’ın arkasında olduğunu belirtmişti. Tüm bunlardan birkaç ay sonra, Marvel yönetmenle yeniden çalışacaklarını açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Beni destekleyenlere minnettarım”

James Gunn, Twitter üzerinden kalp emojisiyle beraber paylaştığı kısa metinde şu açıklamayı yapıyor: “Geçtiğimiz birkaç aydan bu yana beni destekleyenlere minnettarım. Hareketlerimden ders çıkarıyor ve olabileceğim en iyi insan olmaya çalışıyorum. Disney’in kararına müteşşekirim ve bizi bir araya getiren filmler yapmaya devam edeceğim için çok heyecanlıyım. Desteğiniz ve sevginiz benim için çok değerli. Sizlere kalpten teşekkür ediyorum. Hepinizi çok seviyorum.

Peki bundan sonra ne olacak? Bildiğiniz gibi Gunn aynı zamanda ilk filmin “rebootu” olarak tasarlanan yeni Suicide Squad filmini yönetmek için DC ile anlaşmıştı. Suicide Squad filminin çekimleri bittikten sonra yönetmen vol. 3 için çekimlere başlayacak. Hatırlarsanız üçüncü filmin senaryosunu da Gunn yazmıştı. Elde hazır bekleyen proje küçük bir ertelemeyle vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

İkinci filmin fragmanı