reklamı kapat

POPÜLER

james gunn marvel dc

Kovulan James Gunn’ın DC’ye geçişine Marvel yorumu

Guardians of the Galaxy serisinin yönetmeni attığı tweetlerden dolayı kovuldu. James Gunn daha sonra Warner Bros’a transfer oldu. Peki Marvel stüdyoları bu transfer hakkında ne düşünüyor?

Bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse James Gunn ilk iki Guardians of the Galaxy filminin yönetmeni. Aynı zamanda senaryoyu da kaleme alan isim. Fakat James Gunn’ın seneler önce attığı tweetler onun Disney kararıyla Marvel stüdyolarından kovulmasına neden oldu. Guardians of the Galaxy 3 askıya alındı. James Gunn ise kısa bir süre sonra Warner Bros ile anlaşma imzaladı. Başarılı yönetmenin Suicide Squad 2 filmini beyaz perdeye taşıması bekleniyor. Marvel cephesi bu gelişmelerle ilgili sessizliğini koruyordu. İlk açıklama stüdyonun başındaki Kevin Feige‘den geldi.

“Geçen gün Aquaman’i izlemeye gittim ve çok çok keyif aldım. Beni biliyorsunuz, DC’yi her zaman destekledim. Aramızda bir rekabet olduğunu düşünmüyorum. Çekilen harika filmleri görüyorum. James Gunn ile alakalı söyleyebileceğim tek şey onun da harika filmler çektiği…”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısacası Marvel, James Gunn’ın DC filmlerine transfer oluşunu olabildiğince pozitif şekilde karşılamaya çalışıyor. Fakat bu Guardians of the Galaxy 3 cephesinde işlerin arap saçına döndüğü gerçeğini değiştirmiyor. Bakalım seriyi kim devralacak?

İlginizi çekebilir

Avengers End game ilk fragman