reklamı kapat

POPÜLER

Panasonic televizyon GZ2000

Panasonic’ten dünyanın en sinematik televizyonu

Japonya merkezli dev teknoloji firması Panasonic, son yıllarda televizyon sektöründe geride kalıyor. CES 2019’da ise firmadan dünyanın en sinematik televizyonu görücüye çıktı.

CES 2019’da birçok akıllı televizyon tanıtımı yapıldı. İşte bunlar arasından öne çıkmayı başaran Panasonic, dünyanın en sinematik televizyonu olarak geçen GZ2000 modelini tanıttı. 4K çözünürlükte bir OLED televizyon modeli olan GZ2000, tasarımsal olarak çok güzel görünüyor. Özellikle ince çerçeveleriyle dikkat çeken telefon, esas olarak teknik detaylarıyla öne çıkıyor. Peki Panasonic GZ200 neden dünyanın en sinematik televizyonu olarak geçiyor? Çünkü televizyonda kullanılan OLED panelin Hollywood renk uzmanlarından Stefan Sonnenfeld tarafından özel olarak ayarlandığı belirtiliyor. Dolby Vision ve HDR10+ destekleriyle dikkat çeken televizyon, Hollywood filmleri için en iyi renkleri ve etkileyici görüntüleri sunacak bir altyapıda karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Panasonic GZ2000 kesinlikle en gelişmiş televizyonlardan

Amazon Alexa ve Google Assistant dijital asistanlara sahip olan televizyon, bu açıdan akıllı yapısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Şirketin My Home Screen 4.0 yazılım altyapısı üzerine kurulan modelin, bu noktada oldukça özelleştirilebilir bir arayüz sunduğu belirtiliyor. Fiyatı oldukça pahalı olacak denilen televizyon modelinin, birçok detayı halen gizliliğini koruyor. Modelin ne zaman satışa çıkacağı da bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un CES 2019’da sergilediği monitörlerden