reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık
Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık
Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık

Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık tanıtıldı; AirPods’a bütçe dostu bir rakip geldi

Kısa süre önce ilk bilgiler ve görselleri ortaya çıkan Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık tanıtıldı. İşte model hakkında bilinmesi gerekenler;

3.5 mm kulaklık girişleri telefonlardan atıldığı için genel olarak bir kablosuz kulaklık patlaması yaşanıyor. İşte bu alana yeni bir model daha ekleyen Xiaomi, kişilere uygun fiyatlı bir Apple AirPods alternatifi sunuyor. Tasarımsal olarak AirPods’u oldukça andıran ürün, kulaklıkları şarj edebilen bir hazne ile geliyor. Kulaklık içi kulaklık formunda olduğu için yalıtımı yüksek olan ürün, iOS ve Android cihazlar ve bilgisayarlar ile Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor. 7 mm neodymium sürücüleri bulunan kulaklık, aktif olarak gürültü azaltma yapabiliyor. Dokunmatik yüzeyi üzerinden kontrol edilebilen kablosuz kulaklık Xiaomi Mi AirDots Pro, söylendiği kadarıyla 10 saatlik bir pil ömrüne sahip. Kulaklıkları 5.8 gram ağırlığında olan kablosuz kulaklık, IPX4 sertifikasıyla su sıçramasına karşı koruma sunuyor. AAC kodeğine destek veren Xiaomi Mi AirDots Pro, AirPods gibi kulaktan çıkarıldığı zaman çalan müziği durdurabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi AirDots Pro güzel görünüyor

İlk olarak Çin pazarında satılacak kulaklık, söylendiği kadarıyla yaklaşık olarak 60 dolar fiyat etiketine sahip. Beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğin bulunan ürün, 11 Ocak tarihinden sonra raflara çıkıyor. Karşılaştırmak adına AirPods 160 dolara satılıyor.

İlginizi Çekebilir

Şirketin yenilikçi telefonu Mi Mix 3