reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık

Türkiye’de de satılan Apple AirPods rakibi kablosuz kulaklık Xiaomi AirDots Pro için dikkat çeken inceleme videosu [İzle]

Türkiye’de satışa çıkan Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık, güzel bir incelemeye konuk oldu. AirPods ile karşılaştırılan modelin fiyat performans oranı oldukça iyi çıktı.

Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık modeli, şu an Türkiye’de de 720 TL seviyesinde satılıyor. Bu açıdan rakip Apple AirPods’tan çok daha ucuz olan modelin, yurt dışı satış fiyatı ise 60 dolar seviyesinde. İşte bu bütçe dostu ürün EverythingApplePro teknoloji kanalı tarafından detaylı şekilde incelendi. İnceleme kapsamında iPhone ile eşleştirerek kullanılan kulaklık, söylendiği kadarıyla oldukça iyi bir ses kalitesine sahip. Yapısı gereği oldukça iyi ses yalıtımı suna Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık, suya karşı da oldukça dayanıklı. Hortumla yıkandıktan sonra bile sorunsuz olarak çalışabilen ürün, malzeme kalitesiyle de beğeni topluyor. İçerisinde Qualcomm imzalı bir bağlantı çipi bulunan kulaklık, oldukça uzun mesafeden görev yapabiliyor olmasıyla dikkat çekiyor. Video geneline baktığımızda ürün genel olarak oldukça beğeniliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık dikkat çekiyor

Hatırlamak adına Apple AirPods’a bütçe dostu bir seçenek oluşturan kulaklık, tasarımsal olarak AirPods’u oldukça andırıyor ve kulaklıkları şarj edebilen bir hazne ile geliyor. Kulaklık içi kulaklık formunda hazırlanan ürün, iOS ve Android cihazlar ve bilgisayarlar ile Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor. 7 mm neodymium sürücüleri bulunan kulaklık, aktif olarak gürültü azaltma yapabiliyor. Dokunmatik yüzeyi üzerinden kontrol edilebilen kablosuz kulaklık Xiaomi Mi AirDots Pro, söylendiği kadarıyla 10 saatlik bir pil ömrüne sahip.