reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi AirDots kablosuz kulaklık
Xiaomi Mi AirDots kablosuz kulaklık
Xiaomi Mi AirDots kablosuz kulaklık

AirPods’un bütçe dostu rakibi Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık modelinden büyük başarı

Geçtiğimiz hafta içerisinde tanıtılan Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık modeli aslında çok da sürpriz olmayan bir başarıya imza attı.

Xiaomi telefonların Çin’de satışa çıktıktan saniyeler sonrasında tükenmesine oldukça alışığız. İşte bunun bir benzerine yeni tanıtılan Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık modeli de ulaştı. Açıklandığı kadarıyla modelin üretilen ilk stoğu, sadece 4 dakika içerisinde tükendi. Apple AirPods’a uygun fiyatlı bir seçenek oluşturan kulaklık, beklendiği gibi inanılmaz bir talep görüyor. Sayfada görebileceğiniz üzere tasarımsal olarak AirPods’u oldukça andıran ürün, kulaklıkları şarj edebilen bir hazne ile geliyor. Kulaklık içi kulaklık formunda olduğu için yalıtımı yüksek olan ürün, iOS ve Android cihazlar ve bilgisayarlar ile Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor. 7 mm neodymium sürücüleri bulunan kulaklık, aktif olarak gürültü azaltma yapabiliyor. Dokunmatik yüzeyi üzerinden kontrol edilebilen kablosuz kulaklık Xiaomi Mi AirDots Pro, söylendiği kadarıyla 10 saatlik bir pil ömrüne sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık ne kadara satılıyor?

Modelin yaklaşık olarak 60 dolar fiyat etiketi bulunuyor. Beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğin bulunan ürün, yakında global pazara da açılacak deniyor.

İlginizi Çekebilir

Pahalı rakip Apple AirPods