reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi AirDots Pro 2 kablosuz kulaklık

Xiaomi Mi AirDots Pro 2 kablosuz kulaklık ortaya çıktı

Türkiye’de de satılan dikkat çeken Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık modelinin yenisi ortaya çıktı. İşte yeni modelden ilk bilgiler;

Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık modeli, Türkiye’de en son 329 TL‘ye kadar düşmüştü. Genel olarak beğenilen ürünün, yukarıda da dediğimiz gibi Xiaomi Mi AirDots Pro 2 isimli yeni versiyonu geliyor. Bazı pazarlarda “Xiaomi Air 2 Bluetooth Earphones” adıyla satılacak denilen kulaklığın, şimdilik sadece kutusu karşımızda bulunuyor. Burada ilk versiyon ile benzer bir tasarımı taşıdığı görülen kulaklık, şimdilik sadece beyaz renkte görünüyor. Kulaklıkların kafa kısımlarını biraz güncellediği görülen firma, bu kulaklığı Mi 9S 5G ya da Mi Mix 4 etkinliğinde resmi olarak görücüye çıkartabilir deniyor. Bluetooth 5.0 ile gelecek olması dışında başka bir teknik detayın olmadığı ürün, tahmin edebileceğiniz üzere bütçe dostu bir seçenek oluşturuyor.

Xiaomi Mi AirDots Pro 2 kablosuz kulaklık

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık modeli hangi özelliklere sahipti?

Apple AirPods’a bütçe dostu bir seçenek oluşturan kulaklık, tasarımsal olarak AirPods’u oldukça andırıyor ve kulaklıkları şarj edebilen bir hazne ile geliyor. Kulaklık içi formunda olduğu için yalıtımı yüksek olan ürün, iOS ve Android cihazlar ile Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor. 7 mm neodymium sürücüleri bulunan kulaklık, aktif olarak gürültü önleme yapabiliyor. Dokunmatik yüzeyi üzerinden kontrol edilebilen ürün, söylendiği kadarıyla tam 10 saatlik bir pil ömrüne sahip.

İlginizi Çekebilir

Firmanın katlanabilir akıllı telefonu geliyor