reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi AirDots 3 Pro kablosuz kulaklık
Xiaomi Redmi AirDots 3 Pro

Redmi AirDots 3 Pro kablosuz kulaklık geliyor; işte ilk detaylar

Xiaomi Redmi AirDots 3 Pro kablosuz kulaklık modeli için resmi duyuru yapıldı. Ürün 26 Mayıs tarihinde lanse ediliyor. İşte detaylar;

Xiaomi Redmi AirDots 3 Pro kablosuz kulaklık modeli, yeni Redmi Note 10 modellerini yalnız bırakmayacak.

26 Mayıs etkinliğinin merkezinde olacak yeni kablosuz kulaklık, ilk duyuruya göre ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğiyle yolda bulunuyor. Xiaomi’ye göre burada 35 dB’ye kadar engelleme yapılabiliyor.

Tasarımını yukarıda görebileceğiniz ürün, kulak içi formunu benimsiyor. Bu açıdan pasif yalıtımı da yüksek olan AirDots 3 Pro, şimdilik siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte karşımıza çıkıyor.

Şarj özellikli haznesi USB-C portuna sahip olan AirDots 3 Pro, aynı zamanda bu haznede bir Qi kablosuz şarj desteği de barındırıyor. Burada yüksek hızlı şarj elbette USB-C portundan sağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi AirDots 3 Pro kablosuz kulaklık dikkat çekti

Redmi’nin ANC’ye sahip ilk kablosuz kulaklık modeli olacak model, firmanın son dönemdeki tek yeni kablosuz kulaklığı olmayacak.

Hatırlarsınız kısa süre önce de direkt olarak Xiaomi tarafından detaylarına burada yer verdiğimiz ANC’li Xiaomi Mi FlipBuds Pro gelmişti. Mi FlipBuds Pro genel olarak AirDots 3 Pro’ya oranla üst seviye bir seçenek konumunda yer alıyor.

AirDots 3 Pro’nun henüz fiyatı açıklanmış değil. Ancak bir Redmi ürünü olarak fiyatın düşük olmasını bekliyoruz. Bu ürün ileride Türkiye’de de satılacaktır.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle test ediyor