reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi AirDots 3 Pro kablosuz kulaklık
Xiaomi Redmi AirDots 3 Pro

Redmi AirDots 3 Pro kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyatı

Redmi AirDots 3 Pro kablosuz kulaklık modeli için beklenen resmi duyuru yapıldı. İşte dikkat çeken ürün hakkındaki tüm detaylar;

Redmi AirDots 3 Pro kablosuz kulaklık, söylendiği gibi detaylarına aşağıda yer verdiğimiz Redmi Note 10 Pro 5G ile karşımıza çıkarıldı.

Aslında ürün daha önce sızdırılmıştı. Bu açıdan çok da fazla bir sürpriz yok. Baktığımız zaman yeni kablosuz kulaklık, ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip. Xiaomi’ye göre burada 35 dB’ye kadar engelleme yapılabiliyor.

Yuvarlak hatların tercih edildiği şık tasarımını yukarıda görebileceğiniz ürün, kulak içi formunu benimsiyor. Böylelikle pasif yalıtımı yüksek olan AirDots 3 Pro, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte hazırlanmış.

Şarj özellikli haznesi USB-C portuna sahip olan AirDots 3 Pro, aynı zamanda bu haznede bir Qi kablosuz şarj desteği de barındırıyor. Burada yüksek hızlı şarj elbette USB-C portundan sağlanıyor.

69 ms ses gecikmesi ile mobil oyunlar için de uygun bir seçenek olan Redmi AirDots 3 Pro, iki telefona aynı anda bağlanabiliyor.

9 mm sürücüleri bulunan ürün, açıklamaya göre ANC ile 3 saat, ANC olmadan 6 saat pil ömrü getiriyor. 470 mAh pile sahip hazneyle ise kullanım 28 saate kadar çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi AirDots 3 Pro kablosuz kulaklık çok satacak bir model konumunda

Redmi’nin ANC’ye sahip ilk kablosuz kulaklık modeli olan model, yaklaşık olarak 55 dolar gibi uygun bir fiyata sahip. Bu kulaklığın çok yakında resmi ya da aracı isimler aracılığıyla Türkiye’de de satılacağına kesin gözüyle bakıyoruz.

Bu arada hatırlarsınız kısa süre önce de direkt olarak Xiaomi tarafından detaylarına burada yer verdiğimiz ANC’li Xiaomi Mi FlipBuds Pro gelmişti. Mi FlipBuds Pro genel olarak AirDots 3 Pro’ya oranla üst seviye bir seçenek konumunda yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle test ediyor