reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Buds 3 Pro
Redmi Buds 3 Pro

Redmi Buds 3 Pro kablosuz kulaklık Türkiye’de satışa çıktı

Redmi AirDots 3 Pro kablosuz kulaklık modeli üzerine kurulan Redmi Buds 3 Pro kablosuz kulaklık için Türkiye satışı başladı.

Resmi tanıtımı uzun süre önce yapılan Çin pazarına özel Redmi AirDots 3 Pro kablosuz kulaklık, global pazara Redmi Buds 3 Pro olarak çıkarıldı. İşte bu model Türkiye’de iki farklı rengiyle 599 TL’den elde edilebilir hale geldi.

Hatırlamak adına ürün, ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip. Xiaomi’ye göre burada 35 dB’ye kadar engelleme yapılabiliyor. Yuvarlak hatların tercih edildiği şık tasarıma sahip model, kulak içi formunu benimsiyor. Böylelikle pasif yalıtımı yüksek olan Buds 3 Pro, siyah ve gri olmak üzere iki farklı renkte sunuluyor.

Şarj özellikli haznesi USB-C portuna sahip olan Buds 3 Pro, aynı zamanda bu haznede bir Qi kablosuz şarj desteği de barındırıyor. Burada yüksek hızlı şarj elbette USB-C portundan sağlanıyor.

69 ms ses gecikmesi ile mobil oyunlar için de uygun bir seçenek olan Buds 3 Pro, iki telefona aynı anda bağlanabiliyor. 9 mm sürücüleri bulunan ürün, açıklamaya göre ANC ile 3 saat, ANC olmadan 6 saat pil ömrü getiriyor. 470 mAh pile sahip hazneyle ise kullanım 28 saate kadar çıkıyor.

Redmi Buds 3 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi Buds 3 Pro kablosuz kulaklık Türkiye’de geniş bir kitleye hitap ediyor

Modelin açıklanan resmi yurt dışı satış fiyatı ise 60 dolar seviyesinde yer alıyor. İleride Türkiye pazarında daha ucuz hale geleceğini düşündüğümüz ürün, yeni bir kulaklık bakanların dikkatini fazlasıyla çekecektir.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle test ediyor