reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi FlipBuds Pro kablosuz kulaklık

Xiaomi Mi FlipBuds Pro kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyatı

Xiaomi imzalı yeni kablosuz kulaklık Xiaomi Mi FlipBuds Pro için resmi lansman sonunda yapıldı. Model iddialı duruyor.

Xiaomi Mi FlipBuds Pro, AirPods Pro’yu andıran şık bir tasarımla karşımızda. Şimdilik sadece siyah renkte tasarlanan ürün, kulak içi formunu benimsiyor.

Üst seviyeye odaklanan kulaklık, ANC yani aktif gürültü engelleme (En güçlü ayarda 40 dB engelleme) yapabiliyor. Burada kişilere çevresini duyabilmesi için anlık açabilecekleri şeffaflık modu da sunuluyor.

Kalbinde Qualcomm QCC5151 çip yer alan ve Bluetooth 5.2 ile hemen her cihaza bağlanabilen kulaklık, 11 mm ultra dinamik sürücüler üzerine kuruluyor.

Ses kalitesinin çok yüksek olduğu iddia edilen Mi FlipBuds Pro, çiftli bağlantı desteğine de sahip. Yani bu üründen iki tanesi tek bir kaynağa bağlanabiliyor.

Modelin açıklanan pil süreleri de iyi görünüyor. ANC kapalıyken 7 saat, ANC açıkken 5 saat kullanım veriliyor. Bu süreler kablosuz şarj özellikli hazne ile beraber ANC kapalıyken 28 saate, ANC açıkken ise 22 saate kadar çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi FlipBuds Pro kablosuz kulaklık iddialı görünüyor

İleride Türkiye’de de satılacak Mi FlipBuds Pro kablosuz kulaklık, şimdilik sadece Çin’de elde edilebilecek. Modelin fiyatı ise yaklaşık olarak 124 dolar seviyesinde yer alıyor.

Bu ürünün fiyatının Türkiye’de 1.200 TL‘ye yaklaşmasını bekliyoruz. Ancak bu sadece bir tahminden ibaret.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit