reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi FlipBuds Pro kablosuz kulaklık

Xiaomi Mi FlipBuds Pro kablosuz kulaklık için Türkiye fiyatı belli oldu

Xiaomi imzalı yeni kablosuz kulaklık modellerinden Xiaomi Mi FlipBuds Pro için Türkiye satışı başlamadı ama fiyat belli oldu.

Saat 15:00 Güncellemesi: Ürün Türkiye’de resmen satışa çıkarıldı. Buradan alabileceğiniz kulaklık için fiyat 1.699 TL seviyesinde.

AirPods Pro’yu andıran şık tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle fazlasıyla ses getiren Xiaomi’nin en gelişmiş kablosuz kulaklık modellerinden Xiaomi Mi FlipBuds Pro, kısa süre önce Xiaomi Türkiye’nin resmî sitesine 1.699 TL fiyat etiketiyle giriş yaptı.

Yukarıda da dediğimiz gibi model henüz resmi siteden satın alınamıyor ancak fiyat yüzde 100 bu olacak gibi görünüyor. Bu fiyat ile kablosuz kulaklık Türkiye’de ciddi şekilde kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.

Xiaomi Mi FlipBuds Pro kablosuz kulaklık için teknik detaylar şöyle

Dediğimiz gibi üst seviyeye odaklanan kulaklık, ANC yani aktif gürültü engelleme (En güçlü ayarda 40 dB engelleme) yapabiliyor. Burada kişilere çevresini duyabilmesi için anlık açabilecekleri şeffaflık modu da sunuluyor.

Kalbinde Qualcomm QCC5151 çip yer alan ve Bluetooth 5.2 ile hemen her cihaza bağlanabilen kulaklık, 11 mm ultra dinamik sürücüler üzerine kuruluyor. Ses kalitesi çok yüksek olan Mi FlipBuds Pro, çiftli bağlantı desteğine de sahip.

Modelin açıklanan pil süreleri de iyi seviyede. ANC kapalıyken 7 saat, ANC açıkken 5 saat kullanım veriliyor. Bu süreler kablosuz şarj özellikli hazne ile beraber ANC kapalıyken 28 saate, ANC açıkken ise 22 saate kadar çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada ürün, geçtiğimiz aylarda dünyanın “Qualcomm Snapdragon Sound” destekli ilk kablosuz kulaklığı unvanını da üzerine almıştı. Bilmeyenler için Intel’in EVO’sunu akıllara getiren Snapdragon Sound, aktarıldığı kadarıyla 24-bit 96 kHz’e kadar HiFi müzik keyfi getiriyor.

Bu bağlamda Xiaomi Mi FlipBuds Pro modeli de artık 96 kHz’e kadar HiFi müzik sunabiliyor. Model ayrıca 32 kHz seviyesine kadar ultra net telefon görüşmesi vadediyor.

Bunlara ek olarak Mi FlipBuds Pro artık sadece 89 ms gecikme ile görev yapıyor. Bu sayede kulaklık artık mobil oyuncular için daha da iyi bir seçenek oluyor. Qualcomm Snapdragon Sound altyapısında ANC performansı da iyileştiriliyor.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit