reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi FlipBuds Pro kablosuz kulaklık

ANC’li Xiaomi Mi FlipBuds Pro kablosuz kulaklık için hazır olun

Dün ortaya çıkan Xiaomi imzalı yeni kablosuz kulaklık, karşımıza Xiaomi Mi FlipBuds Pro olarak çıkacak. Modelden yeni bilgiler de var.

Xiaomi, 13 Mayıs tarihinde tasarımını sayfada gördüğünüz kablosuz kulaklık modelinin üzerindeki perdeyi kaldıracak.

Bugün gelen resmi paylaşım ile ismi Xiaomi Mi FlipBuds Pro olarak netlik kazanan ürün, artık kesin olarak ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olacak.

Halen tek bir renkte görülen kulak içi formundaki modelin, sunacağı performans ve özellikle fiyatı çok merak ediliyor. Fiyatın 13 Mayıs öncesinde ortaya çıkması bekleniyor.

Şarj özellikli haznesini aşağıda gördüğünüz ürün, arkasındaki menteşe kısmında Xiaomi logosu taşıyor. Şık duran haznenin önünde ise tek bir ufak LED ışık bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi FlipBuds Pro kablosuz kulaklık Türkiye’de de satılacaktır

Daha önce de söylediğimiz gibi Xiaomi’nin kablosuz kulaklık konusunda çok ama çok fazla seçeneği bulunuyor. Firmanın alanda bu kadar popüler olmasının arkasında ürünleri için istediği düşük fiyatlar yer alıyor.

Şirket herkesin ulaşabileceği kablosuz kulaklıklar üretiyor ve global olarak hemen her yerde satışını yapıyor. Xiaomi’nin Redmi markası altında sattığı çok daha uygun seçenekleri de bulunuyor.

Firmanın ilerleyen dönemde POCO markası altında da uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklar satışa sunma ihtimali bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit