reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Airdots Pro
Xiaomi Mi Airdots Pro
Xiaomi Mi Airdots Pro

İndirim var; Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık için güzel kampanya!

Dikkat çeken modellerden Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık için resmi bir kampanya düzenlendi. Bu kampanya ile kulaklık ciddi oranda ucuzluyor.

Çin’de inanılmaz oranda satılan Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık modeli, Türkiye’de tam 799 TL‘den raflardaki yerini almıştı. Yurt dışı fiyatı 60 dolar olan ürün, daha sonra 499 TL‘den satılmaya başlandı. Xiaomi Türkiye’den gelen duyuruya göreyse modelin fiyatı 27 Ağustos tarihinde 329 TL‘ye kadar geriliyor. Bu fiyatıyla tek bir büyük satış kanalına gelecek olan model, almayı düşünenler için güzel görünüyor. Fiyat performans oranı ciddi şekilde artan kulaklık, biraz büyük olmasına rağmen kullanışlı bir seçenek ortaya koyuyor. Model Türkiye’de şimdilik sadece beyaz renkte karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Mi Airdots Pro
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık hakkında kısa bir özet geçersek

Apple AirPods’a bütçe dostu bir seçenek oluşturan kulaklık, tasarımsal olarak AirPods’u oldukça andırıyor ve kulaklıkları şarj edebilen bir hazne ile geliyor. Kulaklık içi formunda olduğu için yalıtımı yüksek olan ürün, iOS ve Android cihazlar ve bilgisayarlar ile Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor. 7 mm neodymium sürücüleri bulunan kulaklık, aktif olarak gürültü önleme yapabiliyor. Dokunmatik yüzeyi üzerinden kontrol edilebilen ürün, söylendiği kadarıyla 10 saatlik bir pil ömrüne sahip.

İlginizi Çekebilir

Firmanın katlanabilir akıllı telefonu geliyor