reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi AirDots Pro 2

Xiaomi Mi AirDots Pro 2 fiyatına dikkat çeken indirim

Xiaomi’nin geçtiğimiz yılın eylül ayında tanıttığı Xiaomi Mi AirDots Pro 2 modelinin fiyatında indirim gerçekleşti. Daha önceden satış fiyatı 649 TL olan kablosuz kulaklık şu anda yaklaşık 300 TL’ye satın alınabiliyor.

Uygun fiyata tamamen kablosuz kulaklık satın almayı düşünenlere hitap eden model Bluetooth 5.0 teknolojisinden yararlanıyor ve bağlantı üzerinden mobil cihazlarla bağlantı gerçekleştiriyor. Kulaklık 14.2mm hareketli kompozit diyafram bobin ünitesi ile yüksek kaliteli ses üretebiliyor.
Xiaomi Mi AirDots Pro 2

Kullanıcıların kulak kanalına uyması için yarı kulak içi tasarım sunan model konforlu bir deneyim vadediyor. Kulaklık çift mikrofon ile çevresel gürültü engelleme özelliğine de sahip. MIUI ara yüzü kullanan telefonlarda kılıfından çıkarıldığı anda otomatik olarak bağlantı sağlıyor. Dış kısımdaki dokunmatik yüzey ile ses kontrolü ve parça değişimi sağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi AirDots Pro 2 hızlı şarja destek veriyor

Çevresel gürültü azaltma sayesinde dış sesleri minimum seviyeye indiren kulaklık, HD ses ve Bluetooth LHDC özelliklerini barındırıyor. Kızılötesi sensör ile akıllı takıp çıkarma özelliği, kulaklıklar çıkarıldığında videonun veya müziğin otomatik olarak durmasına imkan tanıyor. Hem kulaklık hem de şarj kutusu hızlı şarjı destekliyor.  4.5 gram ağırlığındaki kulaklık 4 saat bağımsız çalma, şarj kutusu 14 saat pil süresi sağlıyor.

İlginizi Çekebilir

Çok pahalı model Galaxy Z Flip nasıl üretiliyor?