reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Airdots Pro 2

Bütçe dostu Xiaomi Airdots Pro 2 kablosuz kulaklık için yeni indirim kampanyası

Uygun fiyatlı Xiaomi Airdots Pro 2 kablosuz kulaklık için indirim fırsatı var. Piyasada 350 TL‘nin üzerinde satılan kulaklık bir satış kanalı tarafından şu anda 289 TL‘ye satın alınabiliyor.

Bluetooth 5.0 teknolojisinden yararlanan kulaklık mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabiliyor.  Kulaklık 14.2mm hareketli kompozit diyafram bobin ünitesi ile yüksek kaliteli ses üretebiliyor. Kullanıcıların kulak kanalına uyması için yarı kulak içi tasarım sunan model konforlu bir deneyim vadediyor. Xiaomi Airdots Pro 2 çift mikrofon ile çevresel gürültü engelleme özelliğine de sahip. MIUI ara yüzü kullanan telefonlarda kılıfından çıkarıldığı anda otomatik olarak bağlantı sağlıyor. Dış kısımdaki dokunmatik yüzey ile ses kontrolü ve parça değişimi sağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Airdots Pro 2 kablosuz kulaklık uzun pil ömrü vadediyor

Çevresel gürültü azaltma sayesinde dış sesleri minimum seviyeye indiren kulaklık, HD ses ve Bluetooth LHDC özelliklerini barındırıyor. Kızılötesi sensör ile akıllı takıp çıkarma özelliği, kulaklıklar çıkarıldığında videonun veya müziğin otomatik olarak durmasına imkan tanıyor. Hem kulaklık hem de şarj kutusu hızlı şarjı destekliyor.  4.5 gram ağırlığındaki kulaklık 4 saat bağımsız çalma, şarj kutusu 14 saat pil süresi sağlıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın