reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi AirDots Pro 2

Xiaomi Mi AirDots Pro 2 için 440 TL’lik indirim fırsatı

Xiaomi Mi AirDots Pro 2 modelinin fiyatında indirim yapıldı. Piyasaya ilk çıktığında fiyatı 649 TL olan kablosuz kulaklık şu anda 210 TL‘ye satın alınabiliyor.

Yapılan indirim gerçekten de etkileyici görünüyor. Piyasadaki uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklar arasında yer alan modelde 14.2mm hareketli kompozit diyafram bobin ünitesi kullanılıyor. Bu sayede kulaklık güçlü ses performansı vadediyor. Cihaz, Bluetooth 5.0 teknolojisinden yararlanıyor ve bağlantı üzerinden mobil cihazlarla bağlantı gerçekleştiriyor.

Çevresel gürültü azaltma sayesinde dış sesleri minimum seviyeye indiren kulaklık, HD ses ve Bluetooth LHDC özelliklerini barındırıyor. Kızılötesi sensör ile akıllı takıp çıkarma özelliği, kulaklıklar çıkarıldığında videonun veya müziğin otomatik olarak durmasına imkan tanıyor. Hem kulaklık hem de şarj kutusu hızlı şarjı destekliyor.  4.5 gram ağırlığındaki kulaklık 4 saat bağımsız çalma, şarj kutusu 14 saat pil süresi sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi AirDots Pro 2, dokunmatik kontrole destek veriyor mu?

Kullanıcıların kulak kanalına uyması için yarı kulak içi tasarım sunan model konforlu bir deneyim vadediyor. Kulaklık çift mikrofon ile çevresel gürültü engelleme özelliğine de sahip. MIUI ara yüzü kullanan telefonlarda kılıfından çıkarıldığı anda otomatik olarak bağlantı sağlıyor. Dış kısımdaki dokunmatik yüzey ile ses kontrolü ve parça değişimi sağlanabiliyor.

Xiaomi Mi AirDots Pro 2

İlginiz Çekebilir

Gelecekte ev işlerine yardımcı olacak ilginç robot