reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Airdots Pro kablosuz kulaklık
Xiaomi Airdots Pro kablosuz kulaklık
Xiaomi Airdots Pro kablosuz kulaklık

AirPods rakibi kablosuz kulaklık Xiaomi Airdots Pro Türkiye satış fiyatı ve tarihi belli oldu

Geçtiğimiz dönemde tanıtılan Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık modeli Türkiye’ye geliyor. İşte modelin satış tarihi ve fiyatı;

Çin’de gerçekleştirilen ilk satışlarında inanılmaz bir performans gösteren Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık modeli, Türkiye’de de satışa çıkıyor. Büyük bir satış kanalı tarafından açıklandığı kadarıyla model 799 TL fiyat etiketiyle 8 Şubat tarihinde satışa çıkıyor. Karşılaştırmak adına Apple’ın AirPods modeli Türkiye’de 1.199 TL‘ye satılıyor. Hatırlamak adına Apple AirPods’a bütçe dostu bir seçenek oluşturan kulaklık, tasarımsal olarak AirPods’u oldukça andırıyor ve kulaklıkları şarj edebilen bir hazne ile geliyor. Kulaklık içi kulaklık formunda olduğu için yalıtımı yüksek olan ürün, iOS ve Android cihazlar ve bilgisayarlar ile Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor. 7 mm neodymium sürücüleri bulunan kulaklık, aktif olarak gürültü azaltma yapabiliyor. Dokunmatik yüzeyi üzerinden kontrol edilebilen kablosuz kulaklık Xiaomi Mi AirDots Pro, söylendiği kadarıyla 10 saatlik bir pil ömrüne sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi AirDots Pro kablosuz kulaklık modelinin yurt dışı fiyatı ne kadar?

Modelin yaklaşık olarak 60 dolar fiyat etiketi bulunuyor. Türkiye’ye sadece beyaz renkte gelen kulaklık, siyah renge de sahip.

İlginizi Çekebilir

Firmanın katlanabilir akıllı telefonu geliyor