reklamı kapat

POPÜLER

Oyuncak Hikayesi 4

Oyuncak Hikayesi 4 eğlenceli tanıtımıyla karşımızda [Video]

Toy Story serisinin beyaz perde macerası devam ediyor. Türkçe adı Oyuncak Hikayesi 4 olan filmden kısa ama oldukça eğlenceli bir tanıtım izleyicilrle paylaşıldı.

Oyuncak Hikayesi 4 kısaca “bir yolculuk hikayesi” sözleriyle özetleniyor. Fakat paylaşılan resmi özet çok daha fazlasını vadediyor. Özete bakılırsa Woody her zaman hayattaki yeri konusunda net bir fikre sahipti. Yapması gerekenin ona sahip olan çocuğa ilgi göstermek olduğunu biliyordu. Üstelik bunun Andy ya da Bonnie olması fark etmiyordu. Fakat bir gün Bonnie, Forky isminde isteksiz bir oyuncağı odasına ekliyor. Woody’nin arkadaşlarıyla çıkacağı yolculuk ise bir oyuncak için dünyanın ne kadar kocaman olabileceğini gözler önüne seriyor.

Super Bowl 2019‘un devre arasında gösterilen Oyuncak Hikayesi 4 tanıtımı ise Buzz Lightyear karakterine odaklanıyor. Onun panayır ve lunaparklardaki hediyelik oyuncaklar arasında dizildiğini görüyoruz. En büyük ödül olarak verilen oyuncaklar ise onun gelişinden memnun değil. Buzz Lightyear onlardan kaçmak için yardım isterken, ikili onu rakip olarak görmekle meşgul. Bu da onun kurtulmasını daha zorlu bir hale getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Josh Cooley tarafından yönetilen Oyuncak Hikayesi 4 filmi 21 Haziran 2019‘da vizyona girecek. Heyecan uyandıran filmden paylaşılan kısa tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.