reklamı kapat

POPÜLER

2019 korku filmi Scary Stories to Tell in the Dark

Uykularınızı kaçıracak korku filmi: Scary Stories to Tell in the Dark [Video]

Super Bowl, sadece Avengers Endgame ve Captain Marvel gibi merak edilen kahraman hikayelerini değil, Guillermo del Toro’nun izlemeye çekineceğiniz yeni yapımı Scary Stories to Tell in the Dark filmini de hayranlarla buluşturdu.

Korku filmi sevenleri 2019’da çok iddialı bir yapım olan Scary Stories to Tell in the Dark karşılayacak. Super Bowl kapsamında bir dizi kısa fragman yayınlayan yapım, Alvin Schwartz’ın kaleme aldığı çocuk kitapları serisinden uyarlanıyor. “Çocuk kitabı” denildiğinde yapım belki de gözünüzü o kadar korkutmayabilir, ancak bu düşüncenizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Çünkü işin içinde Guillermo del Toro oldu mu, tüylerinizi diken diken edecek şeylerin karanlıkta sizi beklediğini söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Scary Stories to Tell in the Dark 9 Ağustos’ta sinemalarda

Yayınlanan dört kısa fragman karşımıza kitaplardaki farklı korkutucu yaratıkları çıkarıyor. Big Toe, Red Spot ve Pale Lady’i gördüğümüz fragmanlar arasındaki Jangly Man ise kitaplarda yer almıyor. Filme özel orijinal bir karakter olarak geçtiğini söyleyelim. Filmin konusu ise bir grup gencin kasabadaki gizemli ölümleri durdurmak için kendi korkularıyla yüzleşmesini temeline oturtuyor. 9 Ağustos’ta vizyondaki yerini almaya hazırlanan film, korku severlere beğenebilecekleri bir iş sunmayı amaçlıyor. del Toro’nun senaryosunu üstlendiği filmi André Øvredal yönetiyor. Korku filmi sevenlerin kaçırmaması gereken yapımın 4 kısa fragmanını birleştirdiğimiz videoya haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.