reklamı kapat

POPÜLER

Guillermo del Toro Netflix

Netflix’ten çok özel bir korku serisi için “Oscar ödüllü” anlaşma

Korku filmleri konusunda platformu geliştirmeye karar veren Netflix, korku filmi dendi mi akla gelecek ilk isimlerden biri olan Oscar ödüllü Guillermo del Toro ile anlaştı. Bu da elbette heyecan verici dedikoduları doğuruyor.

Korku türünün önde gelen isimlerinden Guillermo del Toro, heyecan verici bir Netflix projesinde yer almaya hazırlanıyor. Popüler çevrim içi yayın servisi “Guillermo del Toro Presents 10 After Midnight” serisi için del Toro ile anlaştı. Bu seri çevrim içi yayın platformunun ilk korku seçkisi olacak aynı zamanda. del Toro’nun bazı bölümleri yazıp yöneteceği belirtilirken serinin tamamen del Toro seçkisinden oluşacağı da kaydedildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni projeler

del Toro’nun popüler çevrim içi yayın platformu ile ilişkisi ise yeni değil. DreamWorks Trollhunters’ta da beraber çalışan ekip bu korku seçkisi ile beraber çalışma alanlarını genişletiyor. Yeni projenin ne zaman yayınlanacağı, çalışmalarına ne zaman başlanacağı ise kesin değil. Bu yeni anlaşma ise akıllara başka birinin adını daha getiriyor.

del Toro’nun hayli yakın olduğu ve pek çok işte de beraber çalıştıkları bilinen Hideo Kojima da 24 Nisan’da olası bir Netflix orijinal yapımını işaret eden bir tweet paylaşmıştı. Herkesin şu noktadaki beklentisi ise Kojima Productions‘ın belgeseli olmuştu. Ancak proje ile ilgili detaylı açıklama veya bir onaylama gelmedi. Kimileri Death Stranding’in bir uzantısı dahi olabileceği üzerine teoriler yürütürken projenin ne olduğunu öğrenemedik. Kojima Productions belgeseli şüphesiz olabilir. Ancak Kojima ve çevrim içi yayın servisi bir anlaşmaya vardıysa ve del Toro da yeni bir korku serisi için kolları sıvadıysa, bu projede olmasa dahi ikilinin bir araya gelip ilginç bir Netflix projesi ortaya çıkarma ihtimalinin her zamankinden fazla olduğunu düşünüyoruz. Tabii bunlar şimdilik bizim temennimiz…