reklamı kapat

POPÜLER

Lost in Space Netflix

Netflix’ten bilim kurgu severlere Lost in Space müjdesi [Video]

Netflix‘in nisan ayında platformda yayınladığı uzay macerası Lost in Space‘i sevdiyseniz, sizi müjdeli bir haber bekliyor.

1960’ların klasik bilim kurgu dizisi Lost in Space’i platforma taşıyan Netflix, beklenen müjdeyi de açıkladı. Legendary Television’un yapımcılığını üstlendiği Netflix orijinal yapımı, 2. sezon onayını kaptı. Dizinin resmi Twitter hesabından duyurulan bu haber, merkezine bir kez daha Will Robinson’ı oturtuyor gibi görünüyor. Diziye henüz başlamadıysanız sizi nasıl bir uzay macerası bekliyor kısaca anlatalım. Orijinali toplam 83 bölümden oluşan dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Macera ise Robinson ailesinin talihsiz bir olayla uzayda yanlış gezegene inmesiyle başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aile macerası

Uzayda kolonileşme için seçilen ailelerden biri olan Robinson’lar sabit rotalarıyla beraber uzay yolculuğuna başladıktan kısa süre sonra beklenmedik bir şey oluyor ve ailenin uzay mekiği rotadan sapıyor. Sarsıntılı bir şekilde bilmedikleri gezegene inen ailenin çektiği zorluk ise daha ilk saniyeden kendini gösteriyor. Bu bilmedikleri gezegende hayatta kalmaya çalışan aileyi bekleyen asıl tehlikenin ne olduğu ise daha sonra anlaşıyor. Hayatta kalma mücadelesini iliklerinize kadar keşfedeceğiniz dizide ilginç karakterler de size eşlik ediyor. Dizinin ilk sezonuna buradan ulaşabilir, haberin devamında fragmanını izleyebilirsiniz.

Video