reklamı kapat

POPÜLER

Man of Steel 2

Man of Steel 2 sandığımızdan erken gelebilir

Son olarak Justice League filminde seyrettiğimiz Superman’in yakında beyaz perdeye dönmesini bekliyoruz. Kimileri bu projenin Shazam olacağını söylerken tahminler genel olarak Man of Steel 2‘de yoğunlaşıyor. Filme dair son iddialara bakılırsa bu geri dönüş sandığımızdan çok daha çabuk gerçekleşebilir.

Bildiğiniz gibi DC sinema evreni Man of Steel ile başladı. Henry Cavill‘ın hayat verdiği Superman’i daha sonra Batman v Superman ve Justice League’de de seyretme fırsatı elde ettik. Tecrübeli oyuncunun anlaşması kapsamında bir filmde daha yer alması gerekiyor. Ardından sözleşmesini yenileyebilir veya Warner Bros‘la yolları ayırma kararı alabilir. Henry Cavill şimdiye kadar yola devam etme konusundaki isteğini her fırsatta dile getirdi. Bu sebeple her ne çekerse çeksin bu onun son filmi olmayacak, biliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Revenge of the Fans’in haberine göre Warner Bros, Man of Steel 2’nin 2020 yılı içinde vizyona girmesini istiyor. Fakat projenin ne bir senaryosu ne de yönetmeni bulunmuyor. Bunun mümkün olabilmesi için hikayenin belirlenmesi, senaryonun yazılması, sonucun stüdyo onayından geçmesi, yönetmenin seçilmesi ve çekimlere başlanması gerekiyor. Gördüğünüz üzere süreç hiç de kısa değil. Dolayısıyla tüm bunların ve post prodüksiyon çalışmalarının iki sene içinde tamamlanması pek mümkün görünmüyor. Umarız Warner Bros bir kez daha acele karar alıp izleyicileri hayal kırıklığına uğratmaz.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı