reklamı kapat

POPÜLER

Henry Cavill’ın Superman’ine yakında veda edebiliriz!

Çok konuşulan Justice League’in vizyona girmesiyle son birkaç yıldır izlediğimizden farklı bir Superman görme fırsatı yakaladık. Karakteri orijinal versiyonuna yaklaştıran bu tercih hayranların beğenisini topladı. Herkes “Superman’in bir sonraki projesi ne olacak?” diye düşünmeye başladı. Bu sırada Henry Cavill’ın anlaşmasının bitmek üzere olduğu ortaya çıktı!

Öncelikle belirtelim, bu sefer bahsettiğimiz bir iddia değil. Aksine Henry Cavill’ın LA Times‘ın kendisiyle gerçekleştirdiği röportaj vesilesiyle konuştu. Justice League’den ve Superman’in geleceğinden bahsetti. Bu sırada açık yüreklilikle sözleşmesinin çok yakında son bulacağını ifade etti. Onun sözlerine bakılırsa Warner Bros.’la yaptığı anlaşma bir filmi daha kapsıyor. O henüz isim vermese de bu projenin Man of Steel 2 olabileceği konuşuluyor. Böylece akıllarda aynı soru beliriyor: Peki ama Justice League 2 olmayacak mı?

İşimiz tahminlere kaldı

Aslına bakarsanız Warner Bros. cephesinde hiçbir şeyin kesinliği yokmuş gibi görünüyor. Şu an net olan bir şey varsa, o da Henry Cavill’ın sözleşmesi bitmek üzere. Dört filmlik bu anlaşma kapsamında Man of Steel, Batman v Superman ve Justice League çekildi. Geriye sadece bir proje kaldı. Bu Man of Steel 2 de olabilir, Justice League 2 de. Fakat şimdilerde Man of Steel öne çıkıyor. Çünkü bu projenin yönetmenliğini Matthew Vaughn’ın üstlenebileceği söyleniyor.

Elbette tüm bu iddiaların yanında Henry Cavill’ın yeni bir sözleşmeye imza atma ihtimali bulunuyor. Warner Bros.’un yola onunla devam etmek istemesi kuvvetle muhtemel. Başarılı oyuncu böyle bir teklife sıcak bakacak mı, zaman gösterecek.