reklamı kapat

POPÜLER

superman

Henry Cavill’ın kullanılmayan Superman kostümü

DC‘nin çok eleştirilen sinematik evreni başrolünde Henry Cavill’ın yer aldığı Man of Steel ile başladı. Alıştığımızdan farklı bir Superman’le tanıştığımız bu filmde kahramanımızın kostümünde de bazı değişiklikler göze çarpıyordu. Görünen o ki başlangıçta Superman’in bambaşka bir kostümü olacakmış!

Bildiğiniz gibi Çelik Adam denildiği zaman aklımıza kırmızı ve mavi renklerin ağırlıkta olduğu kostüm geliyor. Göğsünde kocaman bir S harfi yer alırken kırmızı çizmeler de dikkat çekiyor. Fakat bu tasarım Man of Steel ile birlikte kısmen değişti. Kostüm hala mavi ve kırmızı renklerden oluşuyor fakat mavinin ağırlığı net bir şekilde hissediliyor. Kemer ve pantolonun üst kısmıysa artık yok.

Değişen Superman

Chriss Ratliff’in paylaştığı fotoğrafa bakılırsa Henry Cavill’ın giyeceği kostüm daha farklıymış. Yine mavi rengin ağırlığının hissedildiği kostümde kırmızı dışında hiçbir renk yer almıyor. S harfinin alt kısmındaki sarı rengin eksiliği net bir şekilde göze çarpıyor. Kemer bölgesi ise daha modern bir tasarıma sahip. İlgi çeken bu fotoğrafı haberimizin sonunda bulabilirsiniz.

Henry Cavill’a denetilen fakat kullanılmayan bu kostüm kimileri tarafından çok beğenildi. Kimileri ise Superman kostümünün şimdi kullanılan haliyle daha güzel olduğunu düşünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

A post shared by Chris Ratliff (@chrisratliff) on