reklamı kapat

POPÜLER

Henry Cavill’ın klasik Superman kostümlü fotoğrafı şaşırtıyor

Henry Cavill, Man of Steel filmiyle DC sinematik evreninin başlamasına vesile oldu. O zamandan bu yana da Superman’e hayat veriyor ve performansı büyük takdir topluyor. Ancak görünen o ki seneler önce Warner Bros’un bu oyuncu tercihi için ikna edilmeye ihtiyacı varmış. Zack Snyder‘ın ikna çabası ise oldukça vurucu.

Bildiğiniz gibi Henry Cavill, Superman olmadan önce pek de ünlü bir isim değildi. Daha önce pek çok yapımda yer alsa da onu yıldıza dönüştüren DC sinematik evreni oldu. Buna rağmen Man of Steel çekilmeden önce Zack Snyder’ın tercih ettiği isim olmayı başarmıştı. Fakat yönetmenin Henry Cavill‘ın doğru isim olduğunu kanıtlaması gerekiyordu. Bunu da oldukça zekice bir yöntemle başarmış gibi görünüyor. Vero‘yu aktif olarak kullanan Zack Snyder, Henry Cavill’ın doğum gününe özel bir paylaşım yaptı ve onun klasik Superman kostümünü giydiği bir fotoğrafı paylaştı.

“Bu Warner Bros’a Henry Cavill’ın benim Superman’in olduğunu göstermek için çektiğim bir kareydi. Onlar da bana hak verdi. Kostümü Warner Bros aşrivlerinden aldım ve Henry de bu mirası onurlandırdı. Doğum günün kutlu olsun kardeşim”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Doğrusu Henry Cavill’ı klasik Superman kostümüyle görmek oldukça enteresan. Öyle ki fotoğraf çizgi roman sayfalarından alınmış gibi hissettiriyor.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı