reklamı kapat

POPÜLER

Justice League

Henry Cavill’ın dürüst Justice League yorumu

Superman karakteriyle izleyici karşısına çıkan Henry Cavill aradan geçen uzun zamanın ardından Justice League hakkındaki dürüst yorumunu izleyicilerle paylaştı.

DC çizgi romanlarından uyarlanan Justice League’in büyük bir hayal kırıklığına dönüşmesine şahit olduk. Beyaz perdede izlediğimiz filmin başlangıçta tasarlanan filmle alakalı olmadığı ortadaydı. Buna rağmen oyuncuların yer aldıkları projeyle ilgili olumsuz sözler sarf etmemesine şahit olmuştuk. Bu durum Henry Cavill’ın son açıklamasıyla birlikte değişti diyebiliriz. The Witcher dizisinde karşımıza çıkmaya hazırlanan başarılı oyuncu nezaket çerçevesinden çıkmadan filme dair görüşlerini paylaştı. Men’s Health‘e konuşan Henry Cavill, DC filmleriyle ilgili şu sözleri sarf etti:

Henry Cavill ve Justice League

“Man of Steel başarılı bir filmdi. Hiçbir şeyini değiştirmek istemezdim. Batman v Superman daha çok bir Batman filmi gibiydi. Bir Batman filmi olduğu için o karanlık da oldukça uygundu. Ancak Justice League olmadı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DC hayranlarının büyük bir kısmı Henry Cavill ile aynı hisleri paylaşıyor. Justice League’in olmaması ise stüdyonun müdahaleleri ve Joss Whedon tarafından yapılan değişikliklerden kaynaklanıyor. Bu sebeple izleyiciler Zack Snyder‘in orijinal versiyonunun nasıl olduğunu merak ediyor. İki senedir devam eden #ReleaseTheSnyderCut kampanyasının amacı da bu. Superman’e hayat veren oyuncunun Justice League’deki diğer rol arkadaşlarının aksine #ReleaseTheSnyderCut kampanyasına dahil olmaması ve bu konuda hiçbir açıklama yapmamış olması da ayrıca dikkat çekici.

İlginizi çekebilir

Joker’in son fragmanı