reklamı kapat

POPÜLER

Batman v Superman

Henry Cavill’ın eğlenceli Batman v Superman yorumu

Batman v Superman filminin vizyona girmesi üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen Henry Cavill yaptığı eğlenceli bir yorumla karşımıza çıkıyor. Onun bu sözleri Batman ve Superman mücadelesini yeniden alevlendirecek gibi görünüyor.

Çizgi roman hayranlarının en sık konuştuğu konulardan birisi hangi kahramanın diğerinden daha güçlü olduğu. Batman v Superman bu noktada süper kahraman filmlerini sevenlerin isteklerini karşılayan bir yapım olmuştu. Sonuçta beklenen başarıya ulaşamasa da, Superman ve Batman’in karşı karşıya gelmesi durumunda neler yaşanabileceğini gözler önüne sermişti. İkili arasındaki dövüş sahnesinde Batman’in zekasını ve Superman’in zayıflıklarını iyi kullanmasıyla galip geldiğini görmüştük. Bu durum film çıktığı günden bu yana hayranlar arasında tartışılıyor. Kazananın Batman gibi görünmesinden memnun olanlar da var, olmayanlar da. Henry Cavill memnun olmayanlar arasında yer alıyor gibi görünüyor.

Batman v Superman yorumu

DC çizerlerinden Jim Lee geçtiğimiz günlerde çizdiği bir Superman vs Batman çalışmasını Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Bu çalışmada Superman’in kolay bir galibiyet aldığını görüyoruz. Henry Cavill bu paylaşımın altına “Gördünüz mü? Bunca zamandır kendimi tutuyordum işte” yorumunu yaptı. Kendisine göre Superman’in Batman’i çok rahat bir şekilde yenebileceğini gözler önüne sermiş oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Doğrusu kaç tane çizgi roman yazılırsa yazılsın, kaç farklı film çekilirse çekilsin herkes kendi inanmak istediğine inanacak. Bu sebeple kahramanlar arasında mücadeleyi net bir şekilde sonuçlandırmak hiçbir zaman mümkün değil diye düşünüyoruz. Benzeri Batman v Superman de geçerli.

İlginizi çekebilir

Shazam’dan Aquaman 2 şakalı tanıtımı