reklamı kapat

POPÜLER

thor

Marvel yıldızı Chris Hemsworth’ün şaşırtıcı şişman Thor tecrübesi

Uzun yıllardır Thor karakterine hayat veren Chris Hemsworth, Avengers Endgame filminde herkesi şaşırtmıştı. Onun hayat verdiği şişman Thor’un oyuncu için farklı bir deneyime dönüştüğü ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’de çok başka bir Thor karşımıza çıktı. Annesi Freya, babası Odin, kardeşi Loki ve yakın arkadaşı Heimdall’ı kaybeden kahramanımız üstüne Asgard’ın yok oluşuna şahit oldu. Thanos ile verdiği mücadelede yaptığı kritik hata kendi daha da suçlu hissetmesine sebep oldu. Bu hislerle geçen beş senenin sonunda fazlasıyla kilo alan ve alıştığımız halinden çok uzaklaşan bir kahraman gördük. Üstelik karaktere hayat veren Chris Hemsworth bu süreçten fazlasıyla keyif almış gibi görünüyor. Hatta giydiği kostüm sayesinde eşinin hamile olduğu dönemlerde neler hissettiğini anlama şansı elde ettiğini düşünüyor. Cinemablend‘e konuşan Hemsworth şu sözleri sarf etti:

Şişman Thor deneyimi

“Şişman kostümünü giyip sete gitmek enteresan bir çalışma günü oluyor. Kostüm tek başına 40 kilo ağırlığındaydı yani gerçekten çok ağırdı. Tamamen silikondan tasarlanan bir kostümdü ve arkasında fermuarı vardı. Kostümü giydikten sonra insanlar yanıma gelip karnımı okşuyordu. Bu sayede eşim hamile olduğu dönemde neler hissediyordu öğrenme şansım oldu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyuncunun Thor ‘un bu halini filmin ilerleyen noktalarında da korumak için mücadele verdiğini daha önceki açıklamaları sayesinde biliyoruz. Chris Hemsworth’ün bu sözleri sayesinde anlıyoruz ki yakın gelecekte onun ağzından yeni ve farklı şişman Thor açıklamaları duyabiliriz.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi