reklamı kapat

POPÜLER

Thor

Chris Hemsworth’ten şaşırtıcı şişman Thor itirafı

Marvel imzası taşıyan Avengers Endgame filminin en şaşırtıcı yanlarından biri Thor karakterinde yaşanan değişimdi. Chris Hemsworth ise bu konuda şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Avengers Infinity War‘un finalinde Thanos’u öldürmekte başarısız olan Thor büyük bir suçluluk duyuyordu. Onun bu hislerinin hayatına yansımasını Avengers Endgame’de gördük. Kendi içine kapanan, oyun oynayıp, devamlı yemek yiyip içerek zaman geçiren kahramanımız ciddi oranda kilo almıştı. Onun bu durumu kahramanlarımızı da izleyicileri de çok şaşırtmıştı. Şimdi öğreniyoruz ki normalde Thor’un kiloları kalıcı olmayacaktı, aksine Endgame’in ortasında onun eski haline dönmesine şahit olacaktık. Ancak Chris Hemsworth kilolu Thor’u korumak için ısrar ettiğini itiraf etti. Bunun nedenini de şu sözlerle açıkladı:

Chris Hemsworth’ün Thor müdahalesi

“Thor’un bu yeni versiyonuna hayat vermekten gerçekten büyük keyif aldım. Daha önce karakteri canlandırdığım versiyonkardan çok farklıydı. Sonrasında kendi ayakları üzerinde duran bir versiyon oldu. İnsanlar çekimlerde yanıma geliyor kocaman bir oyuncak ayıymışım veya hamile bir kadınmışım gibi bana sarılıp, karnımı seviyordu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kahramanımızın aldığı kilolar Thor hayranlarının canını fazlasıyla sıksa da, onun her haliyle Mjölnir‘e layık olması izleyicilerin takdirini toplamıştı. Görünen o ki bunu Chris Hemsworth’a borçluyuz. Bakalım kahramanımız bundan sonraki maceralarında eski haline dönecek mi, yoksa yoluna Avengers Endgame’deki haliyle mi devam edecek?

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi