reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Thor

Avengers Endgame sonrasında Thor için umutlandıran açıklama

Avengers Endgame sonrasında hangi kahramanların yola devam edeceği, hangilerinin izleyicilere elveda diyeceği büyük merak konusu. Chris Hemsworth ise Thor için umutlandıran bir açıklamaya imza attı.

Advertisement

Marvel stüdyolarının daha önce yaptığı açıklamalar sebebiyle biliyoruz ki Avengers Endgame ile birlikte bir yolun sonuna geleceğiz. Bazı kahramanların Thanos’la mücadele sırasında öleceği, bazılarının yaşananların ardından emekli olacağı düşünülüyor. Böylece yeni kahramanların beyaz perdeye taşınması için yeni bir fırsat doğacak. Bunu biliyoruz ancak sevdiğimiz kahramanlara veda etmek pek de kolay olmayacak. En önemlisi ise Thor’a hayat veren Chris Hemsworth’ün de elveda demeye istekli olmaması. Cinemablend‘in haberine göre oyuncu gelecekte Thor’la geri dönmeye sıcak bakıyor.

“Thor’a bana müsade ettikleri sürece hayat vermeye devam etmek istiyorum. Onla birlikte geçirdiğim zaman çok güzeldi. Marvel’ın 3. faz olarak adlandırdığı süreçte pek çok karakter bir araya geldi. Tekrar bu kadar karakter buluşur mu bilmiyoruz. Gelecekte her şey mümkün. Belki Marvel daha öncesini veya sonrasını anlatan hikayeler çekmek isteyebilir. Ben tüm bu ihtimallere açığım. Ancak şimdilik bitiş çizgisi Avengers Endgame gibi görünüyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası oyuncunun her zaman Thor’u bu kadar sahiplenmediğini biliyoruz. Özellikle Thor The Dark World’ün ardından seriyi devam ettirmemeye sıcak baktığını kendisi de açıklamıştı. Ancak Ragnarok’la birlikte bu durum değişti. Infinity War’da da inanılmaz bir güç kazandı. Görünen o ki Chris Hemsworth ihtimalleri değerlendirmek istiyor.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı