reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel

Captain Marvel hayranından şaşırtıcı rekor

Avengers Endgame öncesinde izlediğimiz Captain Marvel filminin hayranlarından biri kırılması zor bir rekora imza attı. Üstelik bu rekoru kırmak için çabalama nedeni oldukça enteresan.

Bildiğiniz gibi bazı hayranlar filmleri olabildiğince fazla kez izleyerek rekor kırmaya çalışıyor. Bunlardan sonuncusuna Avengers Infinity War’un vizyona girdiği dönemde şahit olmuştuk. Hatta rekoru kıran arkadaş Avengers Endgame gösterimine davetiye kazanmıştı. Sanıyoruz Steve Ruppel de benzer bir sonuca ulaşmaya çalışıyor. Steve Ruppel isimli MCU hayranı geçtiğimiz haftalarda vizyona giren Captain Marvel’ı tam 116 defa seyretti. Böylece aynı filmi en fazla izleyen kişi olma rekorunu kırdı. Bundan önce rekorun sahibi aynı filmi tam 104 defa seyretmişti. Steve Ruppel rakamı 116’ya çıkartarak işini garantiye alıyor.

“İşin resmiyete dökülebilmesi için her filme gittiğimde fotoğraf çekildim. Bunun dışında her sinemaya gidişimin kesinlik kazanması için iki şahit buldum. Onların verdiği ifadeler sayesinde toplamda 116 kez sinemaya gittiğim kesinleşiyor. Bunun rekoru yeniden kırma denemelerine engel olacağını umuyorum çünkü rekoru tekrar kırmak için yeniden uğraşmak istemiyorum. Rekoru ele geçirmek oldukça zor oldu. Gerçekten çok zaman harcamam gerekti.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası aynı filmi 116 defa izlemeyi gerçekten hayal edemiyorum. Hem de aynı filmi tekrar tekrar izleme süresi çok kısıtlı olmalı. Aksi halde filmin vizyondan kalkma tehlikesi var.  Umuyoruz bu emeklerinin sonunda Avengers Endgame gösterimine davet edilir.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı