reklamı kapat

POPÜLER

captain marvel

Captain Marvel filminin Aquaman ile yarışan gişe tahminleri

Avengers Endgame öncesi vizyona girecek olan Captain Marvel filmi için gişe tahminleri başladı. Ortaya çıkan sonuç Carol Danvers’ın Aquaman ile boy ölçüşeceğini gösteriyor.

Captain Marvel tahminleri

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame öncesi Marvel dünyasının tek eksik parçası kaldı. O da Captain Marvel. Başrolünde Brie Larson’ın yer aldığı orijin hikayesini mart ayında seyredeceğiz. Filmin biletleri Amerika’da çoktan önsatışa çıktı. Biletlerin gördüğü ilgi sayesinde Captain Marvel’ın açılışı nasıl yapacağı ve toplam kazancının ne olacağına dair tahminler de başladı. Yapılan hesaplamalar doğrultusunda Captain Marvel filminin açılışta sadece Amerika’da 160 milyon dolar kazandırabileceği düşünülüyor. Filmin sırf Amerika sınırları içindeki toplam kazancı 465 milyon doları aşabilir. Bu bağlamda Carol Danvers ilk macerasıyla dünya genelinde 1 milyar dolar gişe hasılatı elde edebilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette bu rakamlar matematiksel birer tahminden ibaret. Fakat Marvel imzası taşıyan filmler genelde bu tahminlerden çok daha başarılı oluyor. Bu yüzden daha henüz vizyona girmememiş olan Captain Marvel’ın Aquaman’e rakip olacağı ve 1 milyar dolar gişe hasılatı barajını rahatlıkla aşacağı düşünülüyor. Elbette bu kazançta Avengers Endgame öncesi merakın da büyük katkısı olacak. Her şey filmin 8 Mart’ta vizyona girmesiyle başlayacak.

İlginizi çekebilir

Filmin yeni fragmanı