reklamı kapat

POPÜLER

Avenger Endgame captain marvel

Captain Marvel yönetmeninden Avengers Endgame açıklaması

Avenger Endgame öncesi yapılan heyecan verici açıklamalara yenisi eklendi. Captain Marvel yönetmeni Carol Danvers’ın gücünü Thanos üzerinden açıkladı.

Marvel Sinematik Evreni’nin yeni kahramanı Carol Danvers ile mart ayında taşınacağız. 90’larda geçecek filmde Nick Fury ve Phil Coulson gibi tanıdık yüzler de yer alacak. SHIELD’ın tanıştığı ilk süper kahraman olarak Captain Marvel’ı göreceğiz. Onun sayesinde Avengers fikri doğacak. Yıllardır ortada olmayan Carol Danvers daha sonra Avengers Endgame ile geri dönecek ve Thanos’un alt edilmesinde önemli bir rol üstlenecek. Onun zaten MCU’nun en güçlü kahramanı olacağını biliyoruz. Captain Marvel filminin yönetmenlerinden Ryan Fleck ise onun gücünü Thanos üstünden anlattı. Avengers Endgame için daha da heyecanlanmamıza neden olacak sözler sarf etti.

“Carol Danvers, Captain Marvel filminin başında ne kadar güçlü olduğunun farkında değil. Fakat finalde göreceksiniz… Şöyle diyeyim, Avengers Endgame’de onu Thanos’a karşı mücadele verirken görmek için sabırsızlanıyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Captain Marvel ve Thanos arasında sağlam fiziksel mücadelenin yaşandığı bir sahneye şahit olacağız. Avengers Infinity War’daki Hulk ve Thanos sahnesinin finali farklı versiyonu karşımıza çıkabilir. Ryan Fleck’in bahsettiği sahneyi görmek için ise 26 Nisan’ı beklememiz gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Yeni fragman