reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi pocophone f1

Türkiye’de satılan Xiaomi Pocophone F1 için sevindiren güncelleme

Türkiye’de de satılan güçlü akıllı telefon Xiaomi Pocophone F1 için önemli bir güncellemenin daha müjdesi verildi. Video konusunda sağlam bir yenilik yolda.

Fiyat performansı oranı en yüksek akıllı telefon modellerinden Xiaomi Pocophone F1, kısa süre sonra stabil kanaldan saniyede 960 kare yavaş çekim video yeteneği kazanıyor. İnanılmaz yavaş çekim videoların önünü açacak bu özellik dışında başka bir yenilik daha yolda görünüyor. Resmi olarak verilen bilgiye telefona 4K çözünürlükte saniyede 30 kare video çekme desteği de geliyor. Bu detay akıcı 4K videolar için gerçekten çok güzel görünüyor. Daha önce 4K çözünürlükte saniyede 30 kare çekebilen telefon, artık bunu hız açısından ikiye katlıyor. Full HD çözünürlükte saniyede 60 kare çekim yeteneği baştan beri bulunan akıllı telefon, gerçekten inanılmaz bir destek görüyor. Fiyat performans oranı çok yüksek olan Xiaomi Pocophone F1, son günlerde yerini Xiaomi Pocophone F2 modeline bırakacak haberleriyle de gündeme geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Pocophone F1 şu detaylara sahip

Telefon 6,18 inç boyutunda 500 nit parlaklıkta IPS bir ekran üzerine kuruluyor. Full HD+ çözünürlükteki bu ekranın, 18:9 en-boy oranına sahip olduğu ve Gorilla Glass ile korunduğu açıklanıyor. Model ile kişilere 6 GB RAM / 64 GB, 6 GB RAM / 128 GB ile 8 GB RAM / 256 GB olmak üzere üç farklı versiyon sunuluyor. Tam 4.000 mAh kapasitesinde bir pile sahip olan model, kablosuz şarj olmasa da Quick Charge 4.0+ hızlı şarj desteğini beraberinde getiriyor. Telefon arkasında 12 megapiksel F1.8 + 5 megapiksel (Derinlik için) çiftli kamera kurulumu taşıyor. Cihazın önünde ise 20 megapiksel F2.0 kamera yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yakında tanıtması beklenen katlanabilir akıllı telefonu