reklamı kapat

POPÜLER

Mobil Dünya Kongresi 2019 akıllı telefon

Ünlü kaynaktan gelecek akıllı telefonlar için heyecanlandıran Mobil Dünya Kongresi 2019 açıklaması

CES 2019 fuarında birçok teknolojik ürün tanıtılıyor. Ancak teknoloji dünyası için esas yenilikçi duyuruların Mobil Dünya Kongresi 2019 kapsamında geleceği açıklanıyor. Devrimsel akıllı telefonlar yolda deniyor.

Son dönemde birçok doğru sızıntıya imza atan sağlam kaynaklardan Ice Universe, Mobil Dünya Kongresi 2019 kongresi kapsamında inanılmaz akıllı telefonların lanse edileceğini belirtiyor. CES 2019’u bir ön hazırlık olarak nitelendiren kaynak, bu açıdan heyecanı artırıyor. Peki MWC 2019 kapsamında tam olarak nasıl modeller bekleniyor? Burada ilk olarak katlanabilir akıllı telefon modelleri akla geliyor. Samsung, Xiaomi, Oppo, Huawei ve ZTE gibi firmaların fuar kapsamında kendi katlanabilir akıllı telefonlarının tanıtması bekleniyor. Bu konuda uzun süredir çalışan firmalar, akıllı telefon tarafının geleceğini oluşturmak için gün sayıyor. 2019’da çentik kullanımını azaltacak ve kızaklı sistemler yanında ekran delikli modellere ağırlık verecek akıllı telefon üreticileri, yapay zekadan da hiç olmadığı kadar yüksek oranda yararlanacak deniyor. Ice Universe, MWC 2019 fuarı için “şimdiye kadar görülmüş en çılgın cep telefonu şöleni olacak” açıklamasını dahi yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mobil Dünya Kongresi 2019 merakla bekleniyor

25-29 Şubat 2019 tarihleri arasında İspanya Barselona’da düzenlenecek fuara, özellikle Çin merkezli firmaların çıkartma yapması bekleniyor. Bu açıdan yeni bir akıllı telefon almayı düşünenleri mutlaka MWC 2019’u beklemesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin olduğu iddia edilen katlanabilir akıllı telefon