reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel

Avengers Endgame’de Captain Marvel ve Thanos mücadelesi [İzle]

Avengers Endgame filminin en kritik anlarından biri olan Captain Marvel ve Thanos arasındaki mücadele sonunda internet dünyasındaki yerini aldı. Bu kısa sahne detaylarıyla ön plana çıkıyor.

Avengers Infinity War‘da Thanos’un kahramanlarımızı alt etmesinden sonra herkesin gözü Captain Marvel’a çevrilmiş durumdaydı. Avengers Endgame‘in öncesinde izleyicilere tanıtılacak olan bu yeni kahramanın hikayede önemli bir rol oynadığı düşünülüyordu. Fakat Carol Danvers‘ın Avengers Endgame’deki rolü tahmin edildiği kadar önemli olmadı. Thanos ve ordularını alt eden isim Iron Man oldu. Buna rağmen Captain Marvel’ın filmde oldukça önemli sahneleri bulunuyor. Bunlardan ilki son mücadelenin başında Thanos’un en büyük gemisini hurdaya çevirmiş olması. Diğeri ise Thanos’a karşı birebir verdiği mücadele.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Captain Marvel, Thanos’a karşı

Yaklaşık 45 saniye süren mücadelede aslında Captain Marvel’ın ne kadar güçlü olduğu bir kez daha gözler önüne seriliyor. Thanos ona karşı etkili bir mücadele veremediğini fark edince, Carol Danvers’ı fırlatarak kendisinden uzaklaştırmaya çalışıyor ancak bu taktik başarılı olmuyor. Carol Danvers birkaç saniye içinde önceki pozisyonuna dönerek Thanos’un parmak şıklatmasına engel oluyor. Ardından Thanos’un ona kafa atması da çözüm olmuyor. Çünkü bu fiziksel darbe Carol Danvers’ı etkilemiyor. İkili arasındaki mücadele Thanos’un hileye başvurup Captain Marvel’ı güç taşı desteğiyle yumruklaması sonucunda son buluyor. Sonrasında sıra Iron Man’e geçiyor. Bu aksiyon dolu mücadelenin yaşandığı anları haberimizin girişindeki videoda bulup seyredebilirsiniz.