reklamı kapat

POPÜLER

Thanos

Avengers Endgame: Captain Marvel’ın yıldızından Thanos çözümü

Avengers Endgame filmini seyretmemize az bir zaman kalsa da hepimiz aynı şeyi merak ediyoruz: Thanos nasıl alt edilecek? Captain Marvel’ı canlandıran Brie Larson’ın oldukça enteresan bir çözüm önerisi var.

Marvel stüdyolarının Avengers Endgame’i tanıtma çalışmaları tam gaz devam ediyor. Filmin ekibi son olarak The Late Show with Stephen Colbert programına katıldı. Just One Question yani Tek Bir Soru segmentinde yönetilen soruları yanıtladılar. Captain Marvel’ın yıldızı Brie Larson’a Thanos’u nasıl alt edileceği soruldu. Önce “şefkatle” diyerek şakalı bir cevap verdi. Ardından kendi planını açıkladı: “Tabii ki şaka yapıyorum. Thanos ‘u tek bir yumrukla güneşe göndererek alt etmek istiyorum.” yanıtını verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette dev titanı alt etmek bu kadar kolay olmayacak. Daha da önemlisi sorunlar onu yenmekle çözülmeyecek. Bu sebeple Avengers ekibinin Endgame’de nasıl bir yol izleyeceğini fazlasıyla merak ediyoruz. Herkes çözümün sonsuzluk taşları olduğunu düşünüyor. Bakalım bu tahminler doğru çıkacak mı?

Yönetmenliğini Russo kardeşlerin üstlendiği Avengers Endgame 26 Nisan’da vizyona gireceğiz. Marvel’ın Thanos çözümünü ancak o zaman öğrenebileceğiz. O zamana kadar tahminler ve öneriler devam edecek gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı