reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Lenovo Z6 Pro
Lenovo Z6 Pro

100 megapiksel fotoğraf çekebilen Lenovo Z6 Pro için yayımlanan yeni görseller

Kamera sistemiyle büyük merak uyandıran akıllı telefonlardan Lenovo Z6 Pro için yeni görseller yayımlandı. Telefonun arka kısmı oldukça etkileyici duruyor.

Advertisement

Geçen gün kesinleştiği üzere Lenovo Z6 Pro modelinin arkasında dörtlü kamera sistemi yer alıyor. Bu kameraları kullanarak tam 100 megapiksel fotoğraf çekebilecek telefon, bu açıdan büyük merak uyandırıyor. Gücünü 7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 855 işlemciden ve en az 6 GB RAM’den alan telefon, yeni çıkan görseller ile arka tasarımı konusunda bir sürpriz bırakmıyor. Bu görsellere baktığımız zaman yine ilk olarak dikey olarak yerleştirilen dörtlü kamera sistemi dikkat çekiyor. Bu kameraların en üstünde 48 megapiksel (Büyük ihtimalle Sony sensörlü) kamera yer alıyor. Bir diğer dikkat çeken detay ise Lenovo logosu ve kameraların konumlandırıldığı bölümdeki kırmızı şerit oluyor. Gövdeyi baştan aşağıya geçen bu şerit, koyu renkli gövde ile oldukça etkileyici bir görüntü oluşturuyor. Yeni görsellerde ön yüzü görünmeyen telefon, burada kızaklı bir ön kamera sistemi kullanabilir deniyor. Resmi olarak 23 Nisan tarihinde lanse edilecek telefonun, bu kızaklı kameraya bağlı olarak ince çerçevelere sahip olacağı söyleniyor. Parmak izi sensörünün de ekran entegre edileceği belirtiliyor.

Lenovo Z6 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Z6 Pro ciddi şekilde iddialı geliyor

Sıvı temelli soğutma sistemine, 4.000 mAh pile ve 5G desteğine sahip olacak modelin, 12 GB RAM’e kadar çıkabileceği gelen bilgiler arasımda yer alıyor. Pazarda dikkat çekici işlere imza atan Lenovo, yine de üst sıralara çıkamıyor. Yeni modelin bunu değiştirip değiştirmeyeceğini hem beraber göreceğiz.

İlginizi Çekebilir

Yeni Xbox One S All Digital