reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Z6 Pro

Lenovo Z6 Pro için heyecan yaratan 100 megapiksel kamera iddiası

İlk bilgiler iMWC 2019 kapsamında gelen Lenovo Z6 Pro, kamera konusunda çok iddialı olacak gibi görünüyor. İşte ortaya çıkan yeni detaylar;

Karşımıza en son Snapdragon 855 işlemci ve 12 GB RAM’e sahip Z5 Pro GT ile çıkan Lenovo, şimdi ise Z6 Pro modeli üzerinde çalışıyor. Dediğimiz gibi MWC 2019 kapsamında ilk bilgilerin verildiği telefon, yeni bir kamera detayıyla gündemde yer alıyor. Buna göre telefon tam 100 megapiksel bir kamera sistemiyle geliyor. Ancak bunun sensör çözünürlüğü olmadığı tahmin ediliyor. İşlemci devi Qualcomm 2019 içerisinde 100 megapiksel telefonların geleceğini belirtiyor. Ancak Lenovo Z6 Pro modelinin bu seviyeye birden fazla fotoğrafı birleştirerek çıkacağı söyleniyor.

Daha önce ortaya çıktığı kadarıyla telefon 5G desteğine de sahip olacak. Model bu destek sayesinde Hyper Video çekebilen bir HyperVision kamera sistemine de sahip olacak deniyor. 5G ile alakalı olduğu görülen bu teknolojinin, tam olarak ne olduğu ya da ne sunacağı henüz tam olarak açıklanmıyor. Firmanın “Hayallerin Ötesinde” diyerek tanıttığı bu Lenovo Z6 Pro özelliği, merakla bekleniyor. Telefonun gücünü Snapdragon 855 işlemciden alacağı belirtiliyor.

Lenovo Z6 Pro güçlü bir amiral gemisi olacak

Akıllı telefon pazarında öne çıkan isimlerden olmayan çalışan Lenovo, bu konuda çalışmaya devam ediyor. Daha önce gösterdiği gibi çıkmayan bir modeli ile büyük tepki toplayan firma, 100 megapiksel konusunda bakalım neler yapacak?

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Fold sağlamlık testi