reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Z6 Pro
Lenovo Z6 Pro

100 megapiksel fotoğraf çekebilen Lenovo Z6 Pro modelinden ilk görsel geldi [Video]

İlk bilgileri MWC 2019 kapsamında gelen Lenovo Z6 Pro için ilk resmi basın görseli ortaya çıktı. Ayrıca kısa bir video da yayımlandı.

Lenovo Z6 Pro, kısa süre önce kesinleşen 7 nm Snapdragon 855 işlemcisiyle gündemde gelmişti. Bu açıdan performansı çok iyi olacak akıllı telefon modeli, resmi olarak yayımlanan videoya göre 23 Nisan tarihinde geliyor. Çin’de düzenlenecek özel bir etkinlik kapsamında tanıtılacak model, bugün ilk defa resmi olarak karşımıza çıktı. Oldukça ince çerçevelere sahip olacağı görülen telefon, bünyesinde bir ekran çentiği ya da deliği taşımıyor. Bu açıdan gövdeden çıkan bir kamera kulandığı tahmin edilen cihaz, parmak izi sensörünü ekrana entegre edecek gibi görünüyor.

Daha önce duyduğumuz kadarıyla telefon 5G desteğine de sahip olacak. Model bu destek sayesinde Hyper Video çekebilen bir HyperVision kamera sistemini beraberinde getirecek. 5G ile alakalı olduğu görülen bu teknolojinin, tam olarak ne olduğu ya da ne sunacağı halen tam olarak açıklanmıyor. Firmanın “Hayallerin Ötesinde” diyerek tanıttığı bu Lenovo Z6 Pro özelliği, merakla bekleniyor.

Lenovo Z6 Pro
Lenovo Z6 Pro
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Z6 Pro tam 100 megapiksel fotoğraf verebilecek

Bunu birden çok fotoğraf çekerek elde edecek denilen Lenovo Z6 Pro, Super Night View ve Super Steady Shot gibi kamera teknolojilerini de bünyesinde barındıracak. Özellikle koyu kırmızı renk seçeneğiyle dikkat çekecek modelin, fiyatı henüz bilinmiyor.