reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Z6 Pro

Kamerasıyla rakiplerini korkutacak Lenovo Z6 Pro için kilit detaylar veren video [İzle]

Son dönemde sık sık karşımıza çıkan modellerden Lenovo Z6 Pro için yeni bir video yayımlandı. Bu video ile telefon hakkında yeni detaylar öğreniyoruz.

Lenovo Z6 Pro özellikle arka kamera sistemiyle öne çıkıyor. Burada dörtlü bir kurulum taşıyan telefon, bu kameraları kullanarak tam 100 megapiksel fotoğraflar çekebilecek deniyor. İşte bu resmi olarak 23 Nisan tarihinde lanse edilecek model için, yukarıda izleyebileceğiniz yeni tanıtım videosu yayımlandı. Bu video ile telefonun ön yüzü ilk defa karşımıza çıkıyor. Buna göre modelde ön kamerayı içerisine alan bir ekran çentiği yer alıyor. Çerçeveleri oldukça ince olan amiral gemisi, yine ilk defa görüldüğü üzere ekrana entegre parmak izi (Optik) sensörüne de sahip. Daha önce duyduğumuz kadarıyla gücünü 7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 855 işlemciden ve en az 6 GB RAM’den alan telefon, arka tasarım detaylarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Z6 Pro çok merak ediliyor

Geçen gün ortaya çıktığı kadarıyla sıvı temelli soğutma sistemine, 4.000 mAh pile ve 5G desteğine sahip olacak modelin, 12 GB RAM’e kadar çıkabileceği gelen bilgiler arasımda yer alıyor. 5G desteğinin olacağı söylenen telefonun, fiyat performans konusunda öne çıkması bekleniyor. Gösterilen kamera örnekleri oldukça dikkat çeken akıllı telefonun arkasındaki ana kamera, söylendiği kadarıyla 48 megapiksel Sony sensör üzerine kuruluyor.