reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm

Destansı savaş kapıda; Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm fragmanı [Video]

Game of Thrones 8. sezon 2. bölüm yayınlandı. Artık dizi tarihinin en büyük savaş sahnesini izlemeye sadece 1 hafta uzağız.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı dizinin Game of Thrones 8. sezon 2. bölüm içeriğine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


HBO’nun popüler yapımı Game of Thrones‘la yaşadığımız haftalık heyecanlar tam gaz devam ediyor. Türkiye saati ile dün sabaha karşı 04:00’da ikinci bölümü yayınlanan dizi ise artık beklediğimiz o devasa savaş sahnesi için tüm hazırlıkları tamamladı. Karakterlerin bir araya geldiği, ihtiyaç duydukları plan ve organizasyona kavuştuğu hayli sakin geçen 2. bölümün ardından artık aradığımız aksiyona hazırız. Yüzüklerin Efendisi: İki Kule filmindeki 40 dakikalık Helm’s Deep savaşından da uzun olacağı geçmişte iddia edilen Ak Gezenler savaşının yayınlanacağı bölümden fragman da geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Night King geliyor

Daha önce de tahmin ettiğimiz gibi öncelikli amacı Bran’ı ve sonrasında da tüm diyarı yok etmek olan Night King’e bir tuzak hazırlayan karakterlerimiz, birinci bölüm incelemesinde değindiğimiz “Theon’a kahramansı bir son vermek” adına genç Greyjoy’u kefaletini ödemesi için Bran’la yolluyor. Ancak yayınlanan fragmanda Ak Gezenler tarafından herhangi bir sahne göstermiyor. Bu da yeni bölümü çok daha gizemli yaparken sabırsızlığımızı artırıyor. Jon Snow ve Daenerys Targaryen hesaplaşması da savaşın kapıya dayanmasıyla yarım kalıyor. Brienne ve Jaime’nin güçlerini birleştirdiği üçüncü bölümün pek çok karakter içinse dizinin finalini oluşturması bekleniyor. Ana fragmanlarda çözülemeyen, Arya’nın dehşetle kaçtığı sahne de bu bölümde yer alıyor. Bu bölümün ilk iki bölümden farklı olarak 82 dakikalık bir deneyim sunacağını da kaydedelim. İlk bölüm 54 dakika, ikinci bölüm ise 58 dakika sürmüştü. Ayrıca 3. bölümle beraber sezonu da yarılıyoruz. Zira dizi bu sezon sadece 6 bölüme sahip. Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm, 28 Nisan‘da yayınlanacak. Hazırlanan fragmana haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.