reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Destansı Game of Thrones savaşının yayınlanacağı bölüm belli oldu

Game of Thrones 8. sezon, hayranları bu zaman kadarki en büyük savaşa davet ediyor. Peki Ak Gezenler ve insanlar arasındaki bu savaş hangi bölümde olacak?

Game of Thrones 8. sezon, altı bölümle beraber seriyi finale taşıyor. Her bir bölümünün 1 saatten uzun sürmesi beklenen dizi bizi aynı zamanda bugüne kadar yayınladığı en büyük savaş sahnesiyle de buluşturacak. Methiyeler dizilen Jon Snow – Ramsay Bolton savaşından da etkileyici bir sahne bizleri bekliyor anlayacağınız. Gece Kralı ve Ak Gezeler ile insanlar arasında yer alan savaşta 3 ejderhayı da aktif olarak göreceğimizi hatırlatalım. Her ne kadar bir tanesi taraf değiştirmiş olsa da… Peki bu efsanevi savaş sahnesi hangi bölümde yer alacak? Bu soruyu Gece Kralı’nı canalndıran Vladmir Furdik yanlışlıkla cevaplamış olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Büyük savaşa adım adım

Bir hayran etkinliğinde yer alan Vladmir Furdik, büyük savaşın üçüncü bölümde yer alacağını söylüyor. Furdik’in açıklaması şu şekilde: “Son sezonun üçüncü bölümünde, yapımcıların televizyon tarihine damga vurmasını planladığı bir savaş yer alıyor. Neredeyse tüm bölüm savaşla ilgili olacak ve bölüm yaklaşık 1 saat sürecek.

Yapımcıların yeni Ak Gezenler savaşıyla “televizyonda görülmüş en etkileyici ve en büyük savaşı” ortaya koymak istediğini daha önce de duymuştuk. Furdik’in açıklaması da bununla tutarlılık gösteriyor. Bu da Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm bizi neredeyse 1 saat uzunluğunda destansı bir savaşla buluşturacak demek oluyor. Anlayacağınız, Nisan 2019‘da yayınlanacak olan 8. sezon için ne kadar sabırsızlansak azdır…

İlginizi çekebilir

Game of Thrones 8. sezon tarih duyurusu