reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Game of Thrones 8. sezondaki büyük savaş sonrası Kışyarı’na götüren fragman [İzle]

Merakla beklenen Game of Thrones 8. sezon için yayınlanan yeni tanıtım, izleyicileri büyük savaşın sonrasındaki Kışyarı’na götürüyor.

Game of Thrones 8. sezon 3. bölümde televizyon tarihinin en büyük savaş sahnesinin yer alması bekleniyor. Ak Gezenler ile insanlar arasında gerçekleşecek olan bu savaş Yedi Krallık’ın geleceğini de belirleyecek. Daenerys Targaryen’in kalan iki ejderhasıyla beraber Kışyarı’na gelmesi sonrası Cersei’nin de onlara destek göndereceği umuduyla yeni bir plan yapmaya başlayacak olan kahramanlarımız, ölümcül tehlike karşısında son bir direnişe geçecek. Jon Snow’un komutayı üstleneceği bu savaşta ise Arya Stark’ın da aktif olarak yer alması bekleniyor. Peki ama dizinin en kritik bölümlerinden biri olan üçüncü bölüm sonrası Kışyarı nasıl görünecek? HBO kısa bir video ile özet geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jon Snow’un kılıcı

Aftermath ismiyle yayınlanan fragman, savaş sonrası Kışyarı’nın nasıl görünebileceğini ortaya seriyor. Bu fragmanın doğrudan dizi içi görüntü olup olmadığını ise şimdilik bilmiyoruz. Daha önce Stark kardeşlerini aile mezarlığında buluşturan fragman gibi, diziden bağımsız ama gelecek olaylar için heyecanı artırmak isteyen bir fragman çalışması olması da mümkün.

Bu kısa fragmanda izleyiciler karlarla örtülü Kışyarı’nın sessizliğine gömülüyor. Ortada hiçbir insan bulunmadığı gibi herhangi bir Ak Gezen de görünmüyor. Tanıtımın sonu ise Jon Snow’un karlara saplanmış kılıcıyla tamamlanıyor. Kılıcın arkasında ise yürüyen bir insan figürü görünüyor. Ancak Night King mi, Jon Snow mu yoksa bir başkası mı seçmek biraz zor. Açıkçası savaş sahnesi için beklenti hayli yüksekken bu fragman da sabırsızlığı artırıyor. Yaklaşık 1 dakika uzunluğundaki tanıtımı haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz. Dizi 14 Nisan‘dan itibaren yayınlanmaya başlayacak.