reklamı kapat

POPÜLER

Samsung_Galaxy_A80

Kamera sistemiyle fark yaratan Samsung Galaxy A80’in konsept videosu [İzle]

Samsung Galaxy A ailesinin en üst segment üyesi olmasını beklediğimiz Galaxy A80 için geri sayım başladı. Uzun zamandır A90 olarak karşımıza çıkacağı belirtilen telefonun Galaxy A80 ismiyle karşımıza çıkacağı kuvvetle muhtemel. Galaxy A80’in kamera sistemiyle fark yaratması bekleniyor.

TechNave adını taşıyan YouTube kanalı Galaxy A80’in taslak tasarım videosunu paylaştı. Tanıtımına sayılı günler kala paylaşılan videoda merakla beklenen model karşımıza çıkıyor. Telefonun şüphesiz en dikkat çekici özelliği telefondaki kameranın hem arkaya hem de ön tarafa dönebilmesi. Telefonun arka kamerasının selfie çekimler için de kullanabilmesi telefondaki ekran deliğini ortadan kaldırıyor. Hareketli kamera sistemiyle geleceği iddia edilen Galaxy A80’de 48 megapiksel çözünürlükte (Samsung ISOCELL Bright GM1 sensörlü) bir kamera sisteminin yer alacağı belirtiliyor. Yüksek çözünürlük değeri sayesinde Galaxy A80’in detaylı fotoğraflar çekeceğini şimdiden söylemek mümkün. Kamera sistemiyle tüm dikkati üstüne çekmesini beklediğimiz Galaxy A80’de 3.610 mAh kapasiteli pilin olacağı konuşuluyor. Telefonun sunacağı performans ise merakla bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy A80’in tanıtılmasına artık çok az bir süre kaldı

Üst segment akıllı telefonlara yakın seviyede performans ve tasarım anlayışı sunmasını beklediğimiz Galaxy A80 ile ilgili tüm gelişmeler 10 Nisan‘da açığa çıkacak. Galaxy A80 ile ilgili resmi detayları önümüzdeki hafta sizlere aktaracağız.

İlgili video

Galaxy A80’nin konsept videosu