reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A81

Samsung Galaxy A80

Samsung Galaxy A81

Samsung Galaxy A80

Samsung Galaxy A81

Samsung Galaxy A81

Samsung Galaxy A82 ortaya çıktı; dönen kamera gündemde

Samsung Galaxy A80 modelinin üstüne bir Samsung Galaxy A82 yolda bulunuyor. Model yine tanıdık bir çizgide karşımıza çıkabilir.

Detaylı incelemesine direkt olarak burada yer verdiğimiz Samsung Galaxy A80, dönen kamera sistemiyle 2019 Galaxy A serisinde fark yaratmaya çalışmış ancak çok da başarılı olamamıştı. Bu modelin üstüne bir Galaxy A81 gelmedi. Ancak yeni bilgilere göre Samsung Galaxy A82 aktif olarak yolda bulunuyor. Kaynaklara göre bu cihaz yine dönen kamera sistemine sahip olabilir. Bu bilgi henüz net değil ancak yine de süreçte bazı duyumlar yer alıyor. Elbette bu telefonun normal bir ekran deliği ya da bir pop-up kamera ile gelme ihtimali de bulunuyor. Yakında detaylanması beklenen Galaxy A82, dönen kamera olmadan daha çok dikkat çekebilecek bir konumda yer alıyor. Çünkü kullanıcılar bu sistemi çok da sevmediler.

Samsung Galaxy A82 öncesinde Galaxy A80 hangi teknik özelliklere sahipti?

Cihazda oldukça büyük 6,7 inç çentiksiz ve deliksiz bir Super AMOLED ekran yer alıyor. 128 GB dahili depolaması bulunan Galaxy A80, 3.700 mAh pil üzerine kuruluyor. Bu pil 25W hızlı şarj sistemiyle çabuk şekilde doldurulabiliyor. Kutusundan Android Pie çıkan cihaza gücünü Snapdragon 730 işlemci ve 8 GB RAM veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı telefon modeli özellikle tam ekran deneyimi getiren ilginç kamera sistemiyle öne çıkıyor. Modelde hem öne hem de arkaya dönebilen tek bir kızaklı kamera modülü yer alıyor. Bu modülde 48 megapiksel + 8 megapiksel + ToF sensörü yer alıyor.

İlgili Video