reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A81

Samsung Galaxy A80

Samsung Galaxy A81

Samsung Galaxy A80

Samsung Galaxy A81

Samsung Galaxy A81

Samsung Galaxy A81 ile dönen kamera tarih mi oluyor?

Samsung Galaxy A80 modelinin yenisi, 2020 içerisinde karşımıza çıkacak Samsung Galaxy A81 için tasarıma yönelik önemli bir sızıntı gündemde.

Detaylı incelemesine direkt olarak burada yer verdiğimiz Samsung Galaxy A80, Türkiye’de başta çok pahalıya çıkmış, daha sonra da iyice ucuzlamıştı. Dönen kamera sistemiyle 2019 Galaxy A serisinde fark yaratmaya çalışan telefon, 2020’de yenilenecek cihazlar arasında yer alıyor. Peki yeni model Samsung Galaxy A81 nasıl olacak? Sızan kılıf tasarımına göre telefon geleneksel bir tasarıma sahip olacak. Yeni orta üst seviye cihazın ön kamerası büyük ihtimalle bir ekran deliğinde bulunacak, arka kamera modülü ise sol üst köşeye yerleştirilecek. Genel olarak ince çerçevelere sahip olacağı aktarılan Galaxy A81‘in dönen kamera sistemi olmadan çok daha fazla dikkat çekme şansı bulunuyor.

Samsung Galaxy A81

Samsung Galaxy A81

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A81 için temel olacak Galaxy A80 hangi teknik özelliklere sahip olacak

Cihazda oldukça büyük 6,7 inç çentiksiz ve deliksiz bir Super AMOLED ekran yer alıyor. 128 GB dahili depolaması bulunan Galaxy A80, 3.700 mAh pil üzerine kuruluyor. Bu pil 25W hızlı şarj sistemiyle çabuk şekilde doldurulabiliyor. Kutusundan Android Pie çıkan cihaza gücünü Snapdragon 730 işlemci ve 8 GB RAM veriyor. Akıllı telefon modeli özellikle tam ekran deneyimi getiren ilginç kamera sistemiyle öne çıkıyor. Modelde hem öne hem de arkaya dönebilen tek bir kızaklı kamera modülü yer alıyor. Bu modülde 48 megapiksel + 8 megapiksel + ToF sensörü yer alıyor.

İlgili Video